0

0 грн

Про нас

Доставка Орігамі Суші Львів — це швидка доставка смачних ролів, суші та піци у будь-який район Львова. Наш ресторан працює вже більше 5 років,і за цей час ми встигли зарекомендувати себе як надійний сервіс, який працює для задоволення потреб львів’ян та гостей міста у якісній японській та італійській кухні.

 

Всі страви нашого меню готуються в спеціально спроектованому приміщенні, що знаходиться в бізнес-центрі за адресою вул. Хуторівка, 40а. Наша кухня повністю відповідає вимогам держсанепідслужби України, що підтверджується наявністю експлуатаційного дозволу для об’єкта з виробництва, переробки та реалізації харчових продуктів №79070/19/

 

Ми готуємо суші згідно технічних умов, розроблених для кулінарної продукції японської кухні – ТУ У 15.2 – 01776895 – 00З:2009, що погоджені Міністерством охорони здоров’я України висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/39103 від 01.07.2009р. і належним чином зареєстровані в Укрметртестстандарті. З копіями документів можна ознайомитись нижче.

 

Ми використовуємо тільки сертифіковані продукти, що закупляються у найкращих постачальників, ретельно контролюємо кожну поставку, процеси зберігання і приготування.

 

Працівники кухні – професійні кухарі, що пройшли атестацію і необхідні санітарні обстеження.

 

З відгуками наших клієнтів можна ознайомитись тут . Проте по-справжньому оцінити майстерність наших кухарів ви зможете лише після власного тестування.